У Бучанському районі пройдуть навчання з питань цивільного захисту населення та взаємодії екстрених служб під час надзвичайних ситуацій

Дата: 16.11.2022 14:45

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів робочу нараду щодо навчань з питань цивільного захисту населення та взаємодії екстрених служб під час надзвичайних ситуацій.

У Бучанському районі такі навчання пройдуть на наступному тижні в одній з територіальних громад.

Під час навчань будуть змодельовані дії населення, екстрених служб, поліцейських та військових підрозділів під час евакуації. Буде відпрацьовано алгоритми взаємодії місцевої влади, підрозділів Національної поліції, ДСНС, екстреної медичної допомоги та військових. Визначено системи і порядок оповіщення а також життєзабезпечення евакуйованого населення в місцях його безпечного розміщення.

Під час навчань не передбачається перекриття автомобільного руху або будь-яких обмежувальних дій щодо цивільного населення.

На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

У підсумку наради - усі залучені служби та підрозділи Бучанського району до проведення навчань готові.

Мешканці Бучанського району! Зберігайте спокій, у жодному разі не робіть фото-, відеофіксацію переміщення техніки та особового складу.