Чергова щотижнева апаратна нарада пройшла під головуванням Данила Мавлянова

Дата: 21.11.2022 13:46

21 листопада голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов за участю першого заступника голови Дениса Денисюка та заступників голови Євгена Рибалка, Сергія Шкута і Костянтина Катаєва провів щотижневу апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На нараді голова адміністрації закцентував увагу на підготовці районних програм, перерахунків виплат соціальної допомоги для різних категорій населення, включаючи осіб з інвалідністю, матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення адміністрації, співпраці з волонтерськими організаціями, надання додаткового приміщення для збереження архівних документів, своєчасного виконання протокольних доручень Київської обласної та Бучанської районної державних (військових) адміністрацій тощо.