Мінветеранів ініціювало зниження податкового навантаження на доходи родин загиблих Захисників і Захисниць

Дата: 22.11.2022 09:26

Відповідний проєкт закону вже зареєстрований у Верховній Раді України та переданий на розгляд до профільного парламентського Комітету.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, військова форма та текст

Розроблені зміни до Податкового кодексу України передбачають звільнення від оподаткування суми першого внеску, частини процентної ставки, а також частину суми повернення кредиту, що надається військовослужбовцям, ветеранам війни та членам їх сімей, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, якщо така компенсація відбувається за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів на придбання житла.

Крім того, змінами пропонується звільнити від оподаткування військовим збором на період дії воєнного стану доходів членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Детальніше: https://bit.ly/3EFsQ3l