Данило Мавлянов провів зустріч з волонтерами району щодо співпраці у наданні необхідної допомоги району

Дата: 24.11.2022 16:22

23 листопада голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, за участю першого заступника голови адміністрації Дениса Денисюка та заступника голови адміністрації Сергія Шкута провів зустріч з волонтерами району щодо співпраці у наданні необхідної допомоги району, особливо з настанням зимової пори, щодо забезпечення генераторами модульних містечок та об'єктів критичної інфраструктури та допомоги нашим захисникам.

Після офіційної частини зустрічі Данило Мавлянов вручив подяки і грамоти волонтерам за активну громадянську позицію, патріотизм, людяність, благодійництво, особисту ініціативу та відданість своїм громадам, району та вцілому країні.

Також від себе голова адміністрації запевнив у всебічній підтримці волонтерських ініціатив, які сприяють життєзабезпеченню громад району.