Благодійна допомога для вихованців Дитячих будинків сімейного типу, Центрів соціальної підтримки та дітей, з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 01.12.2022 11:52

За сприяння голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данила Мавлянова Благодійна організація БФ «Доброго вечора! Ми з України!» у співпраці з Благодійний Фонд «Вільні» передали 80 коробок дитячого харчування дітям Бучанського району.

На зображенні може бути: 3 людини

Дитяче харчування отримали вихованці дитячих будинків сімейного типу; сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах; діти, які виховуються у центрах соціального захисту дітей тощо.

Крім того, служба у справах дітей та сім`ї Бучанської районної державної (військової) адміністрації передала дитяче харчування відповідним службам територіальних громад району для адресного надання допомоги дітям ВПО та іншим дітям за потребою.