Вітаємо з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України!

Дата: 12.12.2022 16:10

Сухопутні війська  - це потужний кулак механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин логістичного забезпечення, а також бригад територіальної оборони.

Ви – найчисельніший рід військ, основа української Армії. Ви щодня завдаєте нищівного удару по ворогу і неодмінно очистите всю українську землю від загарбника.

Безмежно вдячні вам за звільнення Бучанського району від російських загарбників, за мужність і героїзм, проявлені в боях!

Довічна шана і честь полеглим.

Швидкого відновлення пораненим воїнам.
Усім, хто в строю – стійкості і сил, міцного здоров`я, витримки, звитяги на шляху до Перемоги!

Слава Україні!

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов.