Наслідки атак ворожих дронів у с. Крюківщина

Дата: 14.12.2022 11:04

Сьогодні, внаслідок вранішньої атаки «Шахідів» на Київщину, уламками збитих протиповітряною обороною ворожих дронів, було пошкоджено приватні будинки у селі Крюківщина Вишневої міської територіальної громади. На щастя, без постраждалих.

Пошкодження від уламків незначні - вибито шибки у вікнах, пошкоджено стіни будівель.

На місці події наразі перебувають голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов та перший заступник Вишневого міського голови Ярослав Варшавець.

Проводиться обстеження завданих руйнувань.

Після остаточної оцінки наявних ушкоджень розпочнеться проведення першочергових ремонтних робіт. Відновлення пошкоджених будинків буде здійснено у найкоротші терміни.
Жодна людина, чиє майно постраждало, не залишиться поза увагою влади.