Сьогодні в Бучанському районі вітали зі святом Миколая дітей вимушених переселенців

Дата: 19.12.2022 15:08

В КОЦ СПРД "Отчий дім", де відбувся сьогоднішній захід, нині мешкають діти, евакуйовані з тимчасово окупованих територій України.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні

Влада Київської області та Бучанського району не залишають поза увагою дітей, які наразі знайшли прихисток на нашій землі.

Заступник голови Київської обласної військової адміністрації Жанна Осипенко разом з головою Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данилом Мавляновим приїхали до КОЦ СПРД «Отчий дім» привітати дітей зі святом Миколая.

Жанна Осипенко привітала дітей зі святом Миколая та повідомила, що, крім інших подарунків, Київська обласна військова адміністрація також дарує дітям поїздку до Києва і квитки на циркову виставу, що викликало радісні вигуки і оплески малечі.

Данило Мавлянов передав подарунки від Бучанської райдержадміністрації, теплий дитячий одяг.