Данила Мавлянова нагороджено почесним нагрудним знаком «За сприяння війську»

Дата: 22.12.2022 09:10

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний нагородив голову Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данила Мавлянова почесним нагрудним знаком «За сприяння війську».

Нагороду від імені Головнокомандувача ЗСУ сьогодні вручив представник Генерального штабу.

Ця нагорода – передусім висока оцінка роботи голови Бучанського району. Проте, як зазначив Данило Мавлянов – це відзнака усіх мешканців району, хто так чи інакше наближає нашу Перемогу над ворогом, надає всебічну допомогу особовому складу військових частин та підрозділів Збройних Сил України та сприяє зміцненню оборонних рубежів Київщини.

Почесний нагрудний знак "За сприяння війську" - один із десяти нагрудних знаків, встановлених та затверджених наказом Головнокомандувача Збройних сил України у грудні 2021 року. Ним нагороджують працівників ЗСУ та інших осіб, за рішенням Головнокомандувача ЗСУ, за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних сил України.