У с. Дмитрівка пройшло розширене засідання Колегії департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації

Дата: 23.12.2022 16:35

Про виклики і випробовування у галузі культури, збереження культурної спадщини та роботу закладів культури в період воєнного стану говорили сьогодні на розширеному засіданні Колегії департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації.

Засідання відбулось у с. Дмитрівка, Бучанського району Київської області.

Участь у заході взяли депутати Київської обласної ради, керівництво і працівники департаменту культури та туризму Київської облдержадміністрації, керівники закладів (підприємств) культури обласного підпорядкування, голова Київської обласної профспілкової організації профспілки працівників культури, заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євген Рибалко, заступники голів ТГ Київщини, начальники управлінь, відділів, секторів з питань культури РДА, зокрема від Бучанського району - завідувач сектору культури, молоді і спорту управління гуманітарної політики Бучанської районної державної (військової) адміністрації Сергій Виговський, а також представники духовенства, очільники обласних організацій Національних мистецьких спілок України.

Під час роботи колегії лунала повітряна тривога, але гучніше тривоги, хоч і в укритті, була піднесена спільна молитва за мир в Україні та за український народ, за невинно убієнних українців під час повномасштабного військового вторгнення рф та за загиблими героями, які відстоюють територіальну цілісність та незалежність України.

Джерело: Департамент культури та туризму Київської обласної державної (військової адміністрації.