Відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 23.12.2022 16:38

23 грудня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю голів міських, селищних та сільських рад Бучанського району.

У ході засідання представники органів місцевого самоврядування району прозвітували про стан справ, який склався на території громад, зокрема з питань:

- ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася внаслідок обстрілу російською федерацією об`єктів енергопостачання на території Бучанського району;

- стану функціонування пунктів незламності, пунктів обігріву на території району та необхідність їх додаткового встановлення;

- стану будівництва оборонних рубежів на території району;

- стану забезпечення життєдіяльності (водопостачання, водовідведення, газопостачання, електропостачання) населених пунктів району.

Зважаючи на питання порядку денного голова адміністрації дав доручення головам міських, селищних, сільських рад району щодо відкриття додаткових пунктів незламності (стаціонарних та мобільних), забезпечення генераторорами об'єктів тепло та водопостачання.

Також Данило Мавлянов зауважив на необхідності при укладанні договорів на користування генераторами, які надаються благодійними організаціями, а також при їхній купівлі громадами, звертати увагу на наявність гарантій з обслуговування даних пристроїв, а також на постійній комунікації з метою швидкого реагування щодо вирішення питань, які стосуються життєдіяльності як окремих населених пунктів, так і вцілому територіальних громад.