Відбулося засідання колегії Бучанської районної державної адміністрації Київської області

Дата: 28.12.2022 15:18

28 грудня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів засідання колегії Бучанської районної державної адміністрації Київської області.

На порядку денному були розглянуті питання:

- про проект Програми економічного, соціального та культурного розвитку Бучанського району Київської області (доповідач – Алла Богатир, головний спеціаліст відділу економічної політики та агропромислового розвитку адміністрації);

- про районний бюджет Бучанського району на 2023 рік (доповідач – Світлана Дідківська, начальник управління фінансів адміністрації);

- про проект районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023-2024 роки та проект Програми забезпечення державної безпеки, профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю і корупцією на території Бучанського району на 2023 рік (доповідач – Валентин Шульга, завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами адміністрації).

Всі вище вказані питання були схвально підтримані членами колегії.

Окремо про роботу сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області доповів керівник установи, член колегії адміністрації – Василь Фатхудінов. Зокрема, зазначивши, що із загальної кількості населення району, яке становить майже 290 тисяч осіб, на обліку в Головному управлінні перебуває понад 92 тис. пенсіонерів Бучанського району. Наразі середній розмір пенсії становить 4800 грн.

Фінансування пенсійних виплат органами Пенсійного фонду з початку року здійснювалось своєчасно і в повному обсязі.

Щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України, то станом на 01.12.2022 надходження від підприємств Бучанського району склали — понад 14 млн грн, при плані - 11,9 млн грн (виконання — 119%).

У районі прийом здійснюють 5 сервісних центрів Головного управління: м. Буча, м. Ірпінь, с. Софіївська Борщагівка, смт Бородянка, смт Макарів.

Крім того, проводиться прийом на віддалених робочих місцях: с. Білогородка, с. Дмитрівка, с. Петропавлівська Борщагівка та смт Коцюбинське, а також здійснюються виїзні прийоми громадян.

У зв’язку з нестабільним електропостачанням кожен сервісний центр забезпечений генераторами, задля ведення безперебійного прийому громадян.

На виконання рішень Уряду з 1 жовтня розпочато виплату житлових субсидій та пільг.

З 1 січня 2023 року підрозділи Пенсійного фонду України також додатково будуть здійснювати й функції Фонду соціального страхування.

По завершенню засідання Данило Мавлянов вручив відзнаку голови Київської обласної державної (військової) адміністрації начальнику Бучанського районного управління поліції ГУ НП України у Київській області Андрію Ткачу.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні