Відбулося засідання колегії Бучанської районної державної адміністрації Київської області
28 грудня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів засідання колегії Бучанської районної державної адміністрації Київської області.
На порядку денному були розглянуті питання:
- про проект Програми економічного, соціального та культурного розвитку Бучанського району Київської області (доповідач – Алла Богатир, головний спеціаліст відділу економічної політики та агропромислового розвитку адміністрації);
- про районний бюджет Бучанського району на 2023 рік (доповідач – Світлана Дідківська, начальник управління фінансів адміністрації);
- про проект районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023-2024 роки та проект Програми забезпечення державної безпеки, профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю і корупцією на території Бучанського району на 2023 рік (доповідач – Валентин Шульга, завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами адміністрації).
Всі вище вказані питання були схвально підтримані членами колегії.
Окремо про роботу сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області доповів керівник установи, член колегії адміністрації – Василь Фатхудінов. Зокрема, зазначивши, що із загальної кількості населення району, яке становить майже 290 тисяч осіб, на обліку в Головному управлінні перебуває понад 92 тис. пенсіонерів Бучанського району. Наразі середній розмір пенсії становить 4800 грн.
Фінансування пенсійних виплат органами Пенсійного фонду з початку року здійснювалось своєчасно і в повному обсязі.
Щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України, то станом на 01.12.2022 надходження від підприємств Бучанського району склали — понад 14 млн грн, при плані - 11,9 млн грн (виконання — 119%).
У районі прийом здійснюють 5 сервісних центрів Головного управління: м. Буча, м. Ірпінь, с. Софіївська Борщагівка, смт Бородянка, смт Макарів.
Крім того, проводиться прийом на віддалених робочих місцях: с. Білогородка, с. Дмитрівка, с. Петропавлівська Борщагівка та смт Коцюбинське, а також здійснюються виїзні прийоми громадян.
У зв’язку з нестабільним електропостачанням кожен сервісний центр забезпечений генераторами, задля ведення безперебійного прийому громадян.
На виконання рішень Уряду з 1 жовтня розпочато виплату житлових субсидій та пільг.
З 1 січня 2023 року підрозділи Пенсійного фонду України також додатково будуть здійснювати й функції Фонду соціального страхування.
По завершенню засідання Данило Мавлянов вручив відзнаку голови Київської обласної державної (військової) адміністрації начальнику Бучанського районного управління поліції ГУ НП України у Київській області Андрію Ткачу.