Брифінг щодо попередження виникнення надзвичайних подій та загибелі людей у період різдвяних свят

Дата: 29.12.2022 10:26
Кількість переглядів: 107

У Бучанській районній державній (військовій) адміністрації відбувся брифінг заступника Бучанського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області Юрія Кириченка, голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данила Мавлянова за участі представників Бучанського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області та представників територіальних громад району.

Метою заходу було інформування жителів територіальних громад району щодо попередження виникнення надзвичайних подій у період різдвяних свят та безпечного використання альтернативних засобів обігріву, електричних та газових обігрівачів, газобалонного обладнання, електрогенераторів, пічного опалення.

Під час висвітлення тематики представники ДСНС району детально розповіли про правила поводження з газовими балонами, електрогенераторами, та про вимоги щодо їх використання.

За статистикою найбільша кількість пожеж трапляється у літніх самотніх людей, в багатодітних родинах. Фіксується багато нещасних випадків внаслідок небезпечних ігор дітей з післяокупаційними знахідками решток вибухонебезпечних предметів.

Сьогодні відбувся брифінг щодо попередження виникнення надзвичайних подій та загибелі людей у період різдвяних свят.

Немає опису світлини.

Тому Юрій Кириченко закликав представників територіальних громад запрошувати представників Бучанського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області для проведення роз`яснювальної роботи серед мешканців населених пунктів та у дитячих навчальних закладах:

«Ми зобов`язані запобігати небезпечним ситуаціям, застерігати населення від вчинення дій, що можуть призвести до трагедій та попереджувати про наслідки безвідповідального поводження з електричним та газовим обладнанням. Закликаємо громадян неухильно дотримуватися правил користування вогненебезпечними приладами. Адже їх ігнорування може коштувати життя вам і вашим рідним!».

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 3 людини та у приміщенні