Допомога військовим

Дата: 02.01.2023 09:48

3 нових генератори сьогодні волонтери передали військовим, які на території Бучанського району здійснюють оборону об`єктів критичної інфраструктури.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

Максим та Анна прочитали в одному з постів на Facebook звернення голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данила Мавлянова щодо потреб військових в генераторах. Запропонували своїм співробітникам з компанії «Автован» долучитися до збору коштів на купівлю генераторів, а також закликали доєднатися друзів та знайомих.

Висловлюємо подяку кожному, хто разом з Максимом та Анною зібрали потрібну суму коштів на такі необхідні нашим військовим генератори. Саме сукупність спільних зусиль волонтерів та військових наближає нашу Перемогу.