Масована атака у ніч з 1 на 2 січня 2023 року

Дата: 02.01.2023 15:59

Внаслідок масованої атаки в ніч з першого на друге січня в Київській області пошкоджений об’єкт критичної інфраструктури та приватні будинки у двох районах області.

Немає опису світлини.

Це друга нічна атака поспіль, це черговий акт тероризму від рф.

Країна-терорист випустила декілька хвиль шахедів протягом ночі. Тривога тривала близько 4-х годин. Силами ППО було збито низку ворожих повітряних об’єктів. Попередньо без постраждалих. Наразі всі необхідні служби на місцях. Триває ліквідація наслідків масованої атаки.

Внаслідок нічної атаки також ускладнилась ситуація з електропостачанням у Києві та центральному регіоні, у зв’язку з чим застосовуються аварійні відключення. Виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювальні роботи.

Будь ласка, відповідально споживайте електроенергію!