Стартував громадський проект з естетичної медицини НЕОПАЛИМІ

Дата: 12.01.2023 14:15

У співпраці з МОЗ стартував громадський проект з естетичної медицини Неопалимі. Його мета – забезпечити комплексне безоплатне лікування для військових, добровольців, волонтерів, цивільних та дітей, які отримали опіки та рубці внаслідок військових дій.

May be an image of 1 person and text

Команда проекту вже налагодила співпрацю з 12 клініками, де буде відбуватись процес лікування. Тож чекає на нових пацієнтів, котрі потребують надання таких медичних послуг, але не мають для того фінансових можливостей. Щоб стати пацієнтом проєкту «Неопалимі», потрібно:

- бути військовим/волонтером/добровольцем/цивільним/дитиною

- мати ушкодження шкіри (опіки чи рубці) внаслідок військових дій

- мати підтвердження від лікаря/військово-медичної комісії про отримання НЕпобутової травми

- звернутися до команди «Неопалимі» (інстаграм: @neopalymi, тел.: (066) 906-06-14, сайт: http://neopalymi.in.ua)

До проекту залучені професійні спеціалісти та команда волонтерів, які комунікують з майбутніми пацієнтами про їхню участь, використовується новітня лазерна апаратура та якісні медичні препарати. Робота здійснюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та з допомогою партнерів. Це надасть змогу брати на лікування близько 200 пацієнтів щомісяця.

❝Така допомога пацієнтам необхідна не тільки з питань естетики та самооцінки, але найперше для того, щоб відновити функцію ураженої частини тіла. Щоб людина могла повернутися до повноцінного життя, не переживати через отримані ушкодження❞, – говорить перший заступник міністра охорони здоров‘я Олександр Комаріда.