У Бородянській територіальній громаді пройшов виїзний прийом громадян

Дата: 17.01.2023 16:52

Сьогодні голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів виїзний прийом громадян у селищній раді Бородянської територіальної громади.

До голови зверталися з питаннями:

- врегулювання проблеми сміттєвого полігону у селі Нове Залісся, яке знаходиться на дуже малій відстані від помешкань жителів села;

- скарга на недобросовісного підрядника ремонтних робіт у пошкодженому внаслідок обстрілів російських військ будинку по вулиці Центральна, 425-а у Бородянці, де після проведених робіт з перекриття даху у деяких мешканців протікає стеля, а також підрядником не проведено роботи з відновлення вентиляційних шахт, що ставить під загрозу отримання мешканцями дозволів на використання газового обладнання.

Данило Мавлянов особисто дав роз`яснення щодо проблем, які хвилюють громадян. Відповідні рекомендації щодо піднятих питань будуть надані певним підрозділам.

Голова районної державної (військової) адміністрації і надалі здійснюватиме виїзні прийоми громадян у територіальних громадах району.