Питання щодо безпечного та здорового освітнього середовища обговорили у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Дата: 19.01.2023 19:47

Заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євген Рибалко взяв участь у зустрічі за круглим столом щодо безпечного та здорового освітнього середовища.

У зустрічі, яка відбулася у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, взяли участь керівники Державної служби якості освіти, заступники голів районних державних адміністрацій, голови територіальних громад та їх заступники з гуманітарн6их питань, начальники відділів освіти та директори освітніх закладів Київської області.

Загалом обговорили питання безпечного та здорового освітнього середовища у Київській області, та окремо - безпеку освітнього процесу у прикордонних районах, дотримання прав дітей та сім`ї, шкільного харчування.

Безпечне освітнє середовище  - це не лише психологічний комфорт, сприятливі умовим для навчання та розвитку, доброзичливі стосунки в колективі, але й, в умовах воєнного стану - забезпечення облаштування безпечного простору у закладі у вигляді укриття, дотримання правил поводження під час повітряних тривог, евакуації, перебування у сховищі чи укритті, адаптаційних заходів для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб і підтримка їхнього психологічного здоров’я.

Зокрема обговорили питання формування безпечного освітнього середовища у закладах освіти Бучанського району.