Бучанський район відвідав Борис Джонсон

Дата: 23.01.2023 11:47

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба та голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов показали високому гостю героїчні міста - незламні Бородянку та Бучу.

Борис Джонсон побачив наслідки російських бомбардувань у Бородянці, відвідав місце масового поховання біля церкви Андрія Первозваного у Бучі, почув розповіді очевидців тих трагічних подій.

Будучи на посту Прем'єр-Міністра Великобританії, Борис Джонсон від перших днів російського вторгнення виступав за всебічну підтримку України. Великобританія є одним з найпослідовніших союзників України і надає необхідну підтримку українцям у війні, яку розв'язала Росія.

Під час візиту Борис Джонсон сказав, що вірить у перемогу українців та запевнив, що Великобританія до кінця війни буде підтримувати Україну . А після Перемоги надаватиме допомогу у відбудові країни.