Відбулася нарада щодо питань пенсійного забезпечення та соціального захисту населення

Дата: 24.01.2023 09:54

23 січня у приміщенні Бучанської районної державної (військової) адміністрації відбулася нарада за участю начальника департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної (військової) адміністрації Ігоря Мещана, заступника голови Бучанської районної районної державної (військової) адміністрації Костянтина Катаєва та представниці Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області з працівниками підрозділів з питань соціального захисту населення районної адміністрації, міських, селищних та сільських рад району.

У ході наради були надані роз’яснення щодо питань пенсійного забезпечення, зокрема зміни механізму оформлення та отримання житлових субсидій та пільг, переваг виплати пенсії через банківську установу, призначення пенсій через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

А також нововведення, якими поповнився сервіс вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, зокрема, такими, як реалізація можливості завантаження в автоматичному режимі листків непрацездатності, що сформовані в програмному забезпеченні ведення бухгалтерського обліку страхувальника.

Окремо Ігор Мещан зауважив щодо роботи працівників управлінь та відділів з питань соціального захисту Бучанського району з профільним програмним забезпеченням та проблемних питань, які виникають під час завантаження та опрацювання документів у спеціалізованих програмах.