Заступник голови Київської обласної державної (військової) адміністрації Жанна Осипенко провела нараду з актуальних питань розвитку галузі освіти у Бучанському району в умовах воєнного стану

Дата: 24.01.2023 14:55

24 січня заступник голови Київської обласної державної (військової) адміністрації Жанна Осипенко за участю заступника голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Костянтина Катаєва, представників міських, селищних, сільських рад Бучанського району провела нараду з актуальних питань розвитку галузі освіти в умовах воєнного стану.

На порядку денному були висвітлені питання:

- фінансування галузі освіти у 2023 році;
- діяльності Інклюзивно-ресурсних центрів;
- мережі закладів освіти району;
- формування мережі міжшкільних ресурсних центрів з вивчення предмету "Захист України" та проведення роботи з національно-патріотичного виховання;
- створення безпечних умов для проведення освітнього процесу;

- діяльності освітнього хабу Київщини;
- використання цифрових інструментів в освітньому процесі.

Значна увага при розгляді питань наради була приділена забпеченню закладів освіти системами протипожежної безпеки, наявності захисних споруд чи найпростіших укриттів, створенню "Класів безпеки", встановленню систем відеонагляду та фізичної охорони приміщень навчальних закладів тощо.