Президент Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо відвідав сьогодні міста Буча та Бородянка Бучанського району

Дата: 25.01.2023 10:29

Саулі Нііністьо спільно з заступником голови Київської військової адміністрації Віталієм Власюком, головою Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данилом Мавляновим та в.о.голови Бородянської селищної ради Георгієм Єрко оглянув у Бородянці руйнування багатоповерхових будинків, спричинених ракетно-бомбовими і авіаударами військ росії, пошкоджений пам’ятник Тарасові Шевченку та графіті британського вуличного художника Бенксі.

Поспілкувався з військовослужбовцями окремої бригади територіальної оборони, які розповіли про спротив бійців ТрО Київщини, та продемонстрували на планшеті Президенту Фінляндії відео бою в селі Дмитрівка.

Тероборонівці подарували Президенту Фінляндії ікону, написану на частині ящика від набоїв.

Після цього фінська делегація відвідала у Бучі біля храму Святого апостола Андрія Первозваного місце масового поховання людей, закатованих та вбитих росіянами, та ознайомилася з фотоекспозицією тих трагічних подій.