Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів виїзний прийом громадян у Дмитрівській територіальній громаді

Дата: 25.01.2023 10:30

Під час прийому разом із начальником відділу комунікації та взаємодії з органами місцевого самоврядування Богданом Легінем, головою Дмитрівської сільської ради Тарасом Дідичем, його заступницею Христиною Сідаковою відповіли на звернення громадян.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувалися:

- грошових виплат та гуманітарної допомоги ВПО;

- забезпечення потреб ДФТГ;

- порядку оформлення виплат учаснику бойових дій, який отримав поранення під час окупації російськими військами Дмитрівської громади.

Усі питання вирішено на місці - Данило Мавлянов та вказані посадові особи надали вичерпні роз`яснення. По деяких аспектах озвучених проблем голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації дав доручення відповідним структурним підрозділам.