Дата: 26.01.2023 11:32

У Київській обласній військовій адміністрації продовжується цикл нарад щодо відновлення пошкоджених об’єктів із представниками територіальних громад, що постраждали внаслідок російської військової агресії. Заходи проводить заступник голови Київської ОВА Миколи Бойка.

Уже пройшли наради з представниками 12 територіальних громад Бучанського, Вишгородського та Броварського районів. Зокрема мова йде про Калинівську, Петрівську, Іванківську, Макарівську, Білогородську, Ірпінську, Гостомельську та інші територіальні громади пристоличного регіону.

Під час зустрічей представники розглянули подальші кроки відбудови пошкоджених об’єктів житлової та соціальної інфраструктури. Зокрема обговорили проведення легких та капітальних ремонтів у 2023 році, фінансування проєктів відбудови, проведення капітальних ремонтів багатоквартирних будинків та інші нагальні питання територіальних громад.

«Протягом 2022 року спільними зусиллями вдалося повністю відновити понад 5 500 об’єктів. Зараз ця цифра сягнула вже близько 6 000. Ще майже 3 500 об’єктів відновили частково та забезпечили життєдіяльність. Цього року плануємо повністю завершити поточні ремонти як багатоповерхівок, так і приватних садиб. Також основні зусилля плануємо зосередити на проведенні капітальних ремонтів пошкоджених російськими загарбниками об’єктів, зокрема об’єктів соціальної інфраструктури», — зазначив Микола Бойко.