У Бучанському районі з`явилися нові графіті

Дата: 30.01.2023 13:14

У Бучанському районі з`явилися нові графіті. Їх автор – італійський вуличний художник TvBoy. Справжнє ім`я - Сальваторе Бенінтенде, йому 42 роки.

На зображенні може бути: 1 особа, вулиця та дорога

Роботи TvBoy виставляються у галереях у різних країнах Європи. Його найвідоміша робота – мурал у Барселоні, що зображує російського диктатора владіміра путіна за ґратами з кайданками на руках, який у своєму акаунті в мережі художник підписав "Мрія".

Тепер графіті TvBoy з`явилися в Ірпені та Бучі. В Ірпені - на руїнах Будинку культури та стадіону "Чемпіон". У Бучі – художник біля будівлі міської ради створив зображення дівчинки, яким закликає зупинити війну, та на стіні Бучанського ліцею №4 ще одну дівчинку, яка малює символ миру в кольорах українського прапору.

На зображенні може бути: 2 людини

Фотоматеріали - з фейсбук-сторінок Інформаційного агентства ITV та Бучанської міської ради