Данило Мавлянов провів нараду з керівниками громад, командирами ДФТГ та представниками силових структур району

Дата: 03.02.2023 20:50

03 лютого начальник Бучанської районної військової адміністрації Данило Мавлянов провів нараду з керівниками територіальних громад району, Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Бучанського районного управління ГУ НП України в Київській області, командирами добровольчих формувань територіальних громад району.

Під час наради мова йшла про мобілізаційні заходи, стан заходів з оборони на території району та стан формування матеріального резерву і внесення змін у відповідні програми створення матеріального резерву територіальних громад району.

Окремо Данило Мавлянов зосередив увагу присутніх на проведенні інформаційних кампаній з популяризації серед населення служби у лавах Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та сприяння Збройним Силам України у формуванні стрілецького батальйону.