У м. Буча відбувся молодіжний форум: "Молодіжна політика. Відновлення"

Дата: 04.02.2023 14:07

04 лютого голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов взяв участь у молодіжному форумі: "Молодіжна політика. Відновлення".

Молодіжну ініціативу також підтримали та долучилися до заходу заступник Міністра молоді та спорту України Марина Потапенко, заступник голови Київської обласної державної (військової) адміністрації Віталій Власюк, начальник управління молоді та спорту Київської обласної державної (військової) адміністрації Сергій Тимофєєв та інші.

Молодь завжди була і є рушійною силою, генератором нових ідей та креативних рішень. Тому і проблематика заходу мала на меті підтримку молодіжної течії її відновлення та розвитку. Адже ми бачимо на скільки активними є молоді люди в нашому районі, а це і волонтери і захисники і учасники добровольчих формувань.

Загалом у ході форуму були визначені три напрямки відновлення молодіжної політики:

- шляхом співпраці влади та молоді;

- шляхом посилення економічних можливостей;

- шляхом співпраці з громадськістю.

Сподіваємось, що саме наш район дасть підґрунтя для активації вказаних напрямків, адже ми маємо гарний потенціал і війна це доказово підкреслила. Наша молодь - наша сила!