У Ірпінській територіальній громаді пройшов виїзний прийом громадян

Дата: 07.02.2023 14:53

Сьогодні голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів виїзний прийом громадян в Ірпінській територіальній громаді.

Під час прийому Данило Мавлянов разом із начальником відділу комунікації та взаємодії з органами місцевого самоврядування Богданом Легінем відповіли на звернення громадян.

Звернення стосувалися:

- гуманітарного сприяння діяльності громадської організації інвалідів «Любов і довіра»;

- допомоги учаснику АТО у вирішенні питання лікування.

З указаних питань громадяни отримали роз`яснення. За деякими аспектами озвучених проблем голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації дав доручення відповідним структурним підрозділам.