260 подарункових наборів передав Благодійний Фонд "Співдружність України" сім'ям Бучанського району

Дата: 14.02.2023 14:54

Захід з підтримки малозабезпечених осіб реалізовано за ініціативи голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данила Мавлянова  та участі очільника служби у справах дітей та сім`ї Любові Дубінчук.

Набори (солодощі, засоби гігієни, ковдри, подушки) багатодітним сім`ям, сім`ям, що опинилися в складних життєвих обставинах, дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування передали особисто голова БФ «Співдружність України» Ігор Соловйов разом із заступником Дмитром Соловйовим.

Подарунки мешканцям Бучанщини БФ «Співдружність України» зібрали на внески закордонних та українських благодійників.

Перший заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Денис Денисюк зустрівся з  Ігорем та Дмитром Соловйовими та висловив від імені адміністрації щиру подяку Благодійний Фонд "Співдружність України" за невтомну та відчутну постійну допомогу постраждалим від російської агресії мешканцям Бучанського району. Адже фонд на постійній основі надає всебічну гуманітарну допомогу району, у тому числі з відбудови будинків, зруйнованих внаслідок обстрілів російських військ.