Данило Мавлянов провів виїзний прийом громадян у смт Макарів

Дата: 14.02.2023 15:00

14 лютого голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів виїзний прийом громадян в смт Макарів.

До прийому також долучились заступники Макарівського селищого голови Богдан Живага, Юрій Мілєв та начальник відділу комунікацій та взаємодії з органами місцевого самоврядування районної державної адміністрації Богдан Легінь.

Під час прийому до Данила Мавлянова звернулися громадяни з питаннями соціального захисту населення, зокрема державних виплат для внутрішньо переміщених осіб та виплати коштів по інвалідності.

Частина звернень була позитивно розглянута під час прийому, деякі  з питань взяті на контроль головою адміністрації.

Окремо, у ході візиту Данила Мавлянова до Макарівської територіальної громади, були обговорені питаня забезпечення життєдіяльності даної громади, стану відновлення пошкодженого житлового фонду, роботи Пунктів незламності, наявності генераторів та альтернативних джерел і пристроїв обігріву тощо.