20 лютого в Україні вшановують пам`ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 11:19

У цей день дев`ять років тому під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло найвищої точки. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців - громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. Україна тоді заплатила свою високу ціну за звільнення від диктатури і вибір бути частиною Європи.

Сьогодні Україна вшановує День пам`яті Героїв Небесної Сотні в умовах повномасштабного вторгнення Росії. Ми відвойовуємо ціну нашої свободи, яку відстояли під час Революції Гідності.

Тоді, прямо з Майдану тисячі добровольців одразу пішли на фронт. А 24 лютого 2022 року тривала боротьба переросла у повномасштабну війну з російським агресором. Подвиг Героїв Небесної Сотні для мільйонів українців став прикладом жертовності в ім`я свободи.

Ми мужньо продовжуємо боротися. І Перемога буде за нами!

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації

Данило Мавлянов