Ізраїльська парламентська делегація на чолі з головою комітету оборони і міжнародної політики Юлієм Едельштейном відвідала сьогодні Бучанський район

Дата: 20.02.2023 17:00

У Бучі делегацію Ізраїлю зустріли голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, перший заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Денис Денисюк, начальник відділу забезпечення та супроводження проєктів управління міжнародного співробітництва Київської обласної військової адміністрації Микита Геращенко та представники місцевої влади.

На території церкви Андрій Первозваного делегації кнесету показали місце масового поховання вбитих і закатованих російськими військовими мирних мешканців Бучі. Ізраїльські парламентарі були глибоко вражені побаченими на світлинах наслідками військових злочинів росіян і почутими розповідями про історію кожного фотосвідчення тих трагічних для бучанців подій.