У Бучанській районній державній (військовій) адміністрації відбулася нарада з керівниками територіальних громад району

Дата: 22.02.2023 14:57

22 лютого відбулася нарада з керівниками територіальних громад Бучанського району під головуванням голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данила Мавлянова.

До наради також долучилися перший заступник голови адміністрації Денис Денисюк, заступник голови адміністрації Сергій Шкут та представники силових структур району.

На порядку денному були обговорені питання:

- оперативної обстановки у Бучанському районі;

- утилізації будівельних відходів, що утворилися в умовах ведення воєнних дій;

- Цільової програи перевезення та утилізації відпрацьованих ламп розжарювання за 2023 рік на території району;

- матеріального забезпечення підрозділів військових формувань;

- ходу мобілізаційних заходів та формування 402 Стрілецького батальйону на території району;

- організаційних заходів, передбачених Планом евакуації;

- затвердження цільових програм територіальних громад з підтримки заходів територіальної оборони та обсяги їх фінансування.

Також обговорювалося питання формування бригад "Гвардії наступу", зокрема проведення інформаційно-роз'яснювальних заходів у територіальних громадах району. А також, роведення зустрічей на підприємствах, організаціях з метою інформування про роль, забезпечення та права і гарантії, тих хто входить до складу та має бажання долучитися до 8 бригад, з яких складається "Гвардія наступу".