Сьогодні Бучанський район відвідала делегація об'єднання парламентарів держав-членів ЄС

Дата: 24.02.2023 18:51

Парламентська делегація Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, представники Постійних делегацій іноземних держав у Парламентській Асамблеї Ради Європи та груп з міжпарламентських зв’язків з Україною побувала сьогодні в Ірпені.

Делегацію зустрічали заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, начальник управління міжнародного співробітництва КОВА Артем Гусак, начальник відділу супроводження та забезпечення проєктів управління міжнародного співробітництва КОВА Микита Геращенко, представники місцевої влади.

Показали руйнування ЖК «Ірпінські Липки», житлових будинків Ірпеня, графіті вуличного художника Бенксі, руйнування Центрального будинку культури, Центрального міського стадіону та Алеї прапорів, «цвинтар» знищених автомобілів, зруйнований Романівський міст через річку Ірпінь, розповіли про бойові дії в Ірпені.

Делегати парламентських груп були вражені побаченим. висловили підтримку українського народу у боротьбі з російським агресором та запевнили в консолідованій підтримці України.