Данило Мавлянов провів апаратну нараду з працівниками адміністрації

Дата: 07.03.2023 11:04

07 березня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації, за участю заступників голови адміністрації Сергія Шкута та Костянтина Катаєва.

На початку наради було обговорене питання актуалізації переліку військовозобов'язаних осіб та залучення їх до військової служби, а також співпраці Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з силовими структурами територіальних громад і старостатами щодо вручення повісток.

Окремо були розглянуті питання стану розгляду звернень громадян та роботи управління соціального захисту населення адміністрації тощо.