У смт Немішаєво пройшов виїзний прийом громадян

Дата: 07.03.2023 17:17

07 березня у Немішаївській селищній раді відбувся виїзний прийом заступника голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації за участю Немішаївського селищного голови та начальника відділу комунікацій та взаємодії з органами місцевого самоврядування адміністрації.

Питання з якими звернулися жителі громади здебільшого порушували сферу соціального захисту населення, а саме: виплати коштів, громадянам, проживаючим на території, звільненій від окупантів, надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян, надання медичної допомоги, а також супроводжуючого догляду одиноких, непрацездатних осіб територіальним центром соціального обслуговування.

Теж розглядалися питання відновлення пошкодженого житлового будинку від збройних дій російських військових, виділення приміщення на території Немішаївської громади для створення реабілітаційного центру та питання житлово-комунального господарства: зокрема ремонту дорожнього покриття однієї з вулиць селища.

По ходу прийому громадян частина питань з якими звернулися жителі громади була роз’яснена, частина взята на контроль до розгляду Бучанською районною державною (військовою) адміністрацією та Немішаївською селищною радою.