Як триває набір добровольців до бригад "Гвардії наступу"

Дата: 14.03.2023 09:20

Під час засідання Оперативного штабу Ради оборони Київської області розглянули актуальні питання щодо безпекової ситуації в районах Київщини. Зокрема обговорили хід набору добровольців до штурмових бригад «Гвардії наступу».

Представники Національної поліції Київської області, Держприкордонслужби та Національної гвардії прозвітували про результати вступу до сформованих бригад.

«Процес набору добровольців у бригади «Гвардії наступу» на Київщині триває. Патріоти, які пройшли жорсткий відбір, зокрема медичну комісію, уже розпочали навчання на полігонах. Мав змогу особисто подивитися на цей процес під час тренування підрозділу «Лють». Хлопці та дівчата показують хороші результати. Адже мають спільну ціль – захистити власні родини та звільнити українські землі від ворога», – підсумував т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.

Нагадаємо, високомотивовані патріоти, які прагнуть перемоги України в боротьбі з російським загарбником, можуть долучитися до «Гвардії наступу» через наступні ЦНАПи Київської області:

• м. Біла Церква, пр-т Незалежності, 34
  • м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72
  • м. Бровари, вул. Героїв України, 18
  • м. Буча, вул. Енергетиків, 12
  • м. Вишневе, вул. Чорновола, 50А
  • м. Вишгород, пл. Шевченка, 1
  • м. Обухів, вул. Каштанова, 13
  • м. Фастів, пл. Перемоги, 1.

Також записатися або проконсультуватися щодо вступу до бригад можна за номером телефону: 0 800 10 00 20 або на сайті.

Як повідомляли раніше, на одному з полігонів Київської області проходять тренування бійців штурмової бригади Національної поліції «Лють», що входить до «Гвардії наступу».