На Київщині вже відновлено понад 11 000 об’єктів, пошкоджених внаслідок війни

Дата: 15.03.2023 13:25

Найбільше відновлено об’єктів житлової інфраструктури. Протягом всього часу вже відновили близько 9 700 багатоповерхових та приватних житлових будинків — більш ніж 5 900 повністю та майже 3 800 частково із забезпеченням життєдіяльності об’єктів.

На зображенні може бути: текст

«Відновлення пошкоджених війною об’єктів на Київщині розпочалося з перших днів деокупації області. За цей період найбільше робіт проведено у Макарівській, Іванківській, Великодимерській, Бучанській, Ірпінській та Гостомельській громадах. Варто зазначити, що саме ці громади й зазнали найбільших руйнувань через російську військову агресію. Спільно з владою на місцях, закордонними партнерами працюємо над відновленням 24/7. Ця робота буде тривати, допоки всі мешканці не повернуться до своїх домівок», — зазначив заступник голови КОВА Микола Бойко.

Більше інформації тут: http://bit.ly/3JBTj4k

КОВА