До уваги організаторів спортивних змагань та туристичних заходів з використанням автомобільного та мото-транспорту!

Дата: 17.03.2023 15:54

Відповідно до розпорядження начальника Київської обласної державної (військової) адміністрації від 20.03.2022 № 142 «Про заборону в Київській області відвідування лісів населенням і вїзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану», ст. 20-2 Закону Украни «Про охорону навколишнього природного середовища», Бучанська районна державна (військова) адміністрація просить організаторів  спортивних змагань та туристичних заходів з використанням автомобільного та мото-транспорту утриматися від проведення заходів, які передбачають їхнє проходження територіями лісових масивів району, під час дії правового режиму воєнного стану та повязаними ризиками у деокупованих територіях.

На Сумщині заборонено жителям області відвідувати ліси та їхати до них  транспортними засобами