Данило Мавлянов провів щотижневу апаратну нараду з працівниками райдержадміністрації
21 березня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації, за участю першого заступника голови адміністрації Дениса Денисюка, заступників голови адміністрації Сергія Шкута тв Костянтина Катаєва.
Під час наради були розглянуті наступні питання:
- стану розгляду звернень громадян, що надійшли загалом до адміністрації та окремого структурного підрозділу - управління соціального захисту населення адміністрації;
- стану проведення інформаційної кампанії щодо допомоги ЗСУ у формуванні "Гвардії наступу";
- упорядкування приміщень архівного відділу адміністрації для зберігання районних документів, зокрема документального фонду бувшого Бородянського району;
- стану виконавської дисципліни зі своєчасного розгляду та виконання листів, протокольних доручень Київської обласної та Бучанської районної державних (військових) адміністрацій тощо.