Інформація щодо торгівлі алкоголем, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Бучанського району Київської області

Дата: 22.03.2023 15:17

Відповідно до розпорядження голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації від 20.03.2023 № 60 "Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкоголем, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Бучанського району Київської області":

Луганська обласна державна адміністрація - В області діють обмеження  продажу алкогольних напоїв у нічний час Станом на серпень у Луганській  області діють обмеження продажу алкогольних напоїв на території двох міст  обласного значення.

- дозволено режим продажу алкоголю, а також алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі з 10 години 00 хвилин до 21 години 00 хвилин в торговій мережі (магазинах) та з 10 години 00 хвилин до 22 години в закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території Бучанського району Київської області.

Також розпорядженням заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі у період комендантської години та на постійній основі - особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних органів, представників добровольчих формувань, які залучені до несення служби.