Питання оперативної ситуації у районі Данило Мавлянов обговорив з керівниками територіальних громад

Дата: 24.03.2023 15:27

24 березня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов за участю першого заступника голови Дениса Денисюка та заступника голови Сергія Шкута провів нараду з керівниками територіальних громад Бучанського району з питань оборонних заходів на території громад Бучанського району.

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Зокрема були розглянуті питання оперативної ситуації на території району, проведення заходів з побудови рубежів оборони та матеріального забезпечення військових формувань.

Нагадуємо, робота по формуванню бригад «Гвардії наступу» триває – це 8 бригад: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». У Бучанському районі стати до лав «Гвардії наступу» можна в наступних ЦНАПах:

- м. Буча, вул. Енергетиків, 12;

- м. Вишневе, вул. Чорновола, 50А.

Також можна звернутись до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділень.