Про вирішення ситуації, яка склалася в результаті функціонування полігону ТПВ поблизу с. Залісся, йшла мова у районній державній (військовій) адміністрації

Дата: 24.03.2023 22:02

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів засідання щодо проблемних питань полігону твердих побутових відходів поблизу села Нове Залісся.

У зустрічі взяли участь перший заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Денис Денисюк, заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Сергій Шкут, голова Бородянської селищної ради Георгій Єрко та заступник голови Костянтин Мороз, староста Новозаліського старостинського округу Ігор Приходько, керівники компаній «Утилсервіс» та «Бородянка-Благоустрій», працівники структурних підрозділів органів виконавчої влади за напрямом роботи.

Під час наради вкотре обговорили ситуацію щодо відведеної під сміттєзвалище земельної ділянки, загрозливу екологічну ситуацію та способи вирішення проблем, пов'язаних з існуванням полігону та функціонуванням сміттєзвалища.

На завершення обговорення, заслухавши точки зору усіх зацікавлених сторін, Данило Мавлянов запропонував розпочати взаємодію зі складання інвестиційного плану. Та до наступного засідання кожній стороні підготувати пропозиції, в яких буде прописано конкретні кроки щодо упорядкування роботи сміттєвого полігону та зменшення його впливу на навколишнє середовище.