Данило Мавлянов провів щотижневу нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації

Дата: 28.03.2023 10:21

28 березня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації, за участю першого заступника голови адміністрації Дениса Денисюка, заступників голови адміністрації Сергія Шкута та Євгена Рибалка.

Під час наради були розглянуті наступні питання:

- стану розгляду звернень громадян, що надійшли загалом до адміністрації та окремого структурного підрозділу - управління соціального захисту населення адміністрації;

- старту медійної кампанії #МістаГероїв, присвяченої річниці визволення міст північних регіонів України від російських загарбників;

- упорядкування приміщень архівного відділу адміністрації для зберігання районних документів;

- стану виконавської дисципліни зі своєчасного розгляду та виконання листів, протокольних доручень Київської обласної та Бучанської районної державних (військових) адміністрацій та підготовки планів роботи структурних підрозділів адміністрації на ІІ квартал 2023 року.