Відбувся виїзний прийом громадян у Бучанській громаді

Дата: 29.03.2023 09:04

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів виїзний прийом громадян у Бучанській міській раді.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Прийом громадян відбувся за участі голови Бучанської міської ради Анатолія Федорука та начальника відділу комунікації та взаємодії з органами місцевого самоврядування районної державної адміністрації Богдана Легіня.

До Данила Мавлянова звернулися місцеві жителі щодо відбудови багатоквартирного будинку, якому було завдано серйозних ушкоджень внаслідок цілеспрямованого обстрілу російськими військовими з важкої техніки під час окупації міста.

Щодо порушених питань Данило Мавлянов та Анатолій Федорук надали грунтовні роз'яснення. Зазначений будинок є у найближчих планах з відбудови пошкодженого та зруйнованого житла.