Міста Героїв: Данило Мавлянов взяв участь в урочистому заході, присвяченому Дню визволення Ірпеня від російських загарбників

Дата: 30.03.2023 10:53

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов взяв участь в урочистому заході, присвяченому Дню визволення Ірпеня від російських загарбників.

В урочистостях взяв участь т.в.о голови Київської обласної військової адміністрації Дмитро Назаренко.

Біля міської ради, на центральній площі міста, зібралися містяни, військовослужбовці, бійці підрозділів добровольчих військових формувань, представники місцевої, районної та Київської обласної влади.

На площі встановили банери з зображеннями та біографіями загиблих героїв, які поклали свої життя, обороняючи Ірпінь.

На великому екрані продемонстрували кадри любительських зйомок «на телефон», які змогли зафільмувати учасники оборони міста під час тих драматичних подій.

Відзнаками було нагороджено військовослужбовців спецпідрозділів ЗСУ, добровольчих формувань та поліцейських, які брали участь в героїчній обороні Ірпеня.

На зображенні може бути: 11 людей та на відкритому повітрі

З промовою також виступив Данило Мавлянов, який сказав:

- Рік тому від рашистських загарбників був звільнений незламний Ірпінь. Місто стримало ворога на шляху до столиці та отримало звання «Ірпінь – місто-Герой». Ірпінь вистояв завдяки героїчній боротьбі кожного військового, поліцейського, спецпризначенця та добровольця, який прийняв найважливіше рішення у своєму житті: зустріти ворога і битися! Таким добровольцем став мій друг Костянтин Анацький, який не вагаючись, мужньо прийняв рішення дати відсіч ворогу і став зі зброєю до лав добровольчого формування. Він загинув 30 березня 2022 року… Тому для мене особисто битва за Ірпінь, визволення Ірпеня є чимось особистим. Моїм болем і гордістю.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Вшанували хвилиною мовчання загиблих оборонців Ірпеня та мирних мешканців, яких було вбито російською армією.

Війна ще не закінчилася, проте ми віримо у силу та міць української Армії і продовжуємо наближати нашу Перемогу.