На Київщині триває надання військовослужбовцям стоматологічної допомоги

Дата: 30.03.2023 11:01

У Київській області продовжують надавати військовослужбовцям безкоштовну стоматологічну допомогу. Реалізація проєкту здійснюється в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між Департаментом охорони здоров’я Київської ОВА та ГО «Стоматологічна асоціація Київщини».

Так, за останні два тижні до ініціативи долучилися ще 9 комунальних заклади та 4 приватні стоматологічні центри.

Також ініціативу в наданні допомоги підхопило КНП Миронівської міської ради «Лікарня відновного лікування» за підтримки ПрАТ «МХП», що надає реабілітаційну допомогу військовослужбовцям.

Із початку реалізації проєкту безкоштовну стоматологічну допомогу вже отримали 419 військовослужбовців.

Департамент охорони здоров’я запрошує стоматологічні установи незалежно від форм власності долучитися до ініціативи. За детальною інформацію щодо участі закладу у проєкті необхідно звертатися за номером: 097-926-12-05, Літун Микола Євгенович.