"Весна єднає фермерів. Разом до Перемоги!": під такою назвою пройшла конференція на базі Немішаївського фахового аграрного коледжу

Дата: 30.03.2023 21:32

30 березня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов разом з завідувачкою сектору агропромислового розвитку Оксаною Мельниченко взяв участь у конференції «Весна єднає фермерів. Разом до Перемоги».

Захід відбувся на базі Немішаївського фахового аграрного коледжу і присвячений подіям роковин деокупації Київщини.
В ньому взяли участь фермери, науковці, представники державних установ, міжнародних гуманітарних організацій, фінансисти, очільники громад.

Обговорювали технології вирощування культур, зокрема, розвиток вирощування сорго, землеробство, виробництво, інвестиції та бізнес-планування.

Данило Мавлянов подякував аграріям за мужність, роботу у складних умовах воєнного періоду. Наголосив, що їхня праця зараз надважлива для країни. Адже це - забезпечення продовольчої безпеки держави.