В Ірпені відбулося спецпогашення марки «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель"

Дата: 01.04.2023 10:54

31 березня в Ірпені відбулося спецпогашення марки «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель».

У церемонії погашення марки взяли участь голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, міський голова Ірпеня Олександр Маркушин, начальник Гостомельської селищної військової адміністрації Сергій Борисюк.

Національний оператор поштового зв'язку “Укрпошта” сьогодні випускає в обіг марку до річниці звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля від російських окупантів.

На поштових марках блоку зображено документальні фото зі знищеною колоною ворожої техніки на вулиці Вокзальній в Бучі, переправи через річку Ірпінь, яка була головним шляхом евакуації для мирного населення та малюнок найбільшого в світі транспортного літака АН-225 «Мрія» на аеродромі в Гостомелі, який знищили окупанти. У дизайні блоку використано зображення червоно-білої сигнальної стрічки, якою традиційно огороджуються місця злочинів.