Відбулася виїзна нарада щодо відбудови м. Буча

Дата: 02.04.2023 19:28

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов взяв участь у виїзній нараді щодо відбудови Бучі.

Разом з т.в.о. голови Київської військової адміністрації Дмитром Назаренком, заступником голови КОВА Миколою Бойком та головою Бучанської громади Анатолієм Федоруком побували на вулицях Вокзальна, Водопровідна та Яблунська.

Триває відбудова будинків у приватному секторі, заміна дахів на багатоповерхівках, ведуться ремонтні роботи електромереж. Перевірили оснащення укриття у дитячому садочку “Яблунька”, в якому під час окупації ховалися від обстрілів мешканці мікрорайону.

Відновлювальні роботи ведуться спільно з Київської обласною військової адміністрацією.

Обговорили можливі варіанти фінансування подальшої відбудови об’єктів і житла, обласні програми, що вже діють у регіоні. Адже завдання влади - щоб усі люди, які втратили житло, повернулися додому і в повному об’ємі була відновлена інфраструктура.